Stěhování

AutodopravaLS poskytuje všechny svoje služby s vědomím odpovědnosti k zákazníkovi. Máme potřebné vybavení, spolehlivý vozový park a několik jednotek vybraných zaškolených pracovníků, kteří Vám vyjdou vstříc i v těch nejsložitějších podmínkách. Naše společnost provádí stěhování všeho druhu. Stěhování bytů, kanceláří, archivů, knihoven, dílen, skladů apod. Stěhovací služby provádíme nejen v krajích Zlínském či Jihomoravském, ale i dalších krajích České republiky a taky v zahraničí.

 

Návštěva technika
Zdarma a nezávazně provedeme prohlídku prostor a stěhovaných předmětů. Domluvíme postup stěhování, optimální využití techniky, pracovních sil a obalových materiálů.

Stěhování firem
Zabezpečíme stěhování malých i velkých firem. Zajistíme stěhování podle vašich časových požadavků, díky čemuž nemusí vaše firma přerušovat provoz a vyhne se zbytečným ztrátám.

Stěhování bytů
Při stěhování domů a bytů provedeme všechno tak, aby Vám v co nejmenší míře zatěžovalo rozpočet.Stěhování můžeme provést kompletně na klíč, nebo dle vašich požadavků a možností vám zapůjčíme krabice, obalový materiál, ale dokonce i stěhovací vozidlo s řidičem i bez. Vyjdeme vstříc vašim požadavkům a tomu upravíme i celkovou kalkulaci.

Demontáž a montáž nábytku a vybavení
Montáž a demontáž nábytku, zapojení a odpojení spotřebičů a elektroniky, případně i vyzvednutí nábytku a spotřebičů přímo v prodejně.

Balící služby
Poskytujeme kompletní i částečný balící servis a proto Vás nemusí Vaše stěhování časově zatěžovat. Naši školení pracovníci při stěhování zabalí důkladně všechny předměty.

Likvidace odpadu
Zlikvidujeme starý nábytek, obalový materiál, koberce, ale i jiný odpad.

Skladovací služby
Potřebujete cokoli uskladnit? Náš sklad s rozlohou 1 500 m2 je Vám maximálně k dispozici. I během stěhování Vám dočasně uskladníme cokoliv.

Kartony a obaly na stěhování
Při stěhování je nejdůležitější všechno důkladně zabalit. Veškerý obalový materiál jako kartonové krabice z pětivrstvé lepenky, průtažné fixační fólie, bublinkové fólie a další je u nás samozřejmostí.

Stěhování do zahraničí
Pokud se stěhujete mimo Českou republiku, jsme schopni zajistit všechna potřebná povolení. Zajistíme stěhování v rámci Evropy, ale i do zámoří lodní i leteckou přepravou.

Úklid po stěhování, malování
Před stěhování připravíme prostory k nastěhování a po přestěhování uklidíme vyklizené prostory. Uklidíme, vymalujeme,… zajistíme i další řemeslné práce.